درمانهای جامع بزرگسالان

درمانهای جامع بزرگسالان

امروزه درخواست و تمایل بزرگسالان برای انجام ارتودونسی بیشتر شده است. این اتفاق دلایل متعددی دارد. افزایش آگاهی مردم نسبت به این نوع درمان و رواج روش‌های ارتودونسی نامرئی را می‌توان از دلایل این امر دانست. با این حال نگرانی‌های بسیاری در این زمینه وجود دارد. برخی از بزرگسالان فکر می‌کنند این درمان در سنین بالا کاربرد ندارد و اگر هم تاثیری داشته باشد، این تاثیر موقتی خواهد بود.

خوب است بدانید که این باورها صحت ندارند. البته درمان ناهنجاری‌های فک و دندان در سنین پایین آسان‌تر است و زمان کمتری می‌برد اما انجام این کار در سنین بالا نیز ممکن است. در مورد بزرگسالان، دندانپزشک ابتدا به بررسی وضعیت لثه‌ها و دندان‌ها می‌پردازد و سپس وضعیت استخوان‌های فک را چک می‌کند. در صورت که در این زمینه‌ها مشکلی وجود نداشت، انجام درمان ارتودونسی مانعی ندارد.

با این حال در درمان ارتودونسی بزرگسالان با محدودیت‌هایی مواجه هستیم. یکی از این موارد مسئله زمان است. اگر در سنین بزرگسالی برای درمان ارتودونسی اقدام کرده‌اید باید صبر بیشتری داشته باشید زیرا سرعت حرکت دندان‌ها در این سنین به دلیل افزایش تراکم استخوان کمتر خواهد بود.

شماره تماس

44228535 021

روزهای کاری

شنبه یکشنبه سه شنبه چهارشنبه

آدرس

تهران اشرفی اصفهانی بالاتر از مرزداران، نبش ولدخانی، پلاک 9، واحد 5
Call Now Buttonتماس تلفنی